SPECIALISTA/ -KA NA OSOBNÍ FINANCE

Description

KO: Michaela Blažková, životopisy zasílejte na email: ***

Jste rádi v

kontakt

u s lidmi a baví Vás obchod? Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost.
Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Náplň práce:

Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Nabízíme:

Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Summary

Salary: 35 – 50,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-07T02:24:49.000000Z

Contact person: Michaela Blažková

Similar offers

SPECIALISTA, SPECIALISTKA NA OSOBNÍ FINANCE

35 – 50,000 Czk/mnt.

Opava (Okres Opava)

45 – 55,000 Czk/mnt.

OBCHODNÍK/OBCHODNICE V OBLASTI FINANCÍ

21,300 – 30,000 Czk/mnt.