Skladník / skladnice ve skladu hotových výrobků

Description

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail ***

Požadujeme:

- práce s VZV a retrakem (školení zajistíme)
- přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
- praxe v oboru výhodou
- časová flexibilita, trestní bezúhonnost.

Náplň práce:

- práce v řízeném suchém a chlazeném skladu
- příjem a výdej výrobků, práce se čtečkou, s VZV a retrakem
- kontrola mechanického poškození výrobků.

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení
- výkonnostní a motivační odměny, příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
- 25 dnů dovolené, 2 dny Sick days.

Summary

Salary: 28 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:21:28.000000Z

Contact person: Renáta Spilková

Similar offers

Řidič / řidička vysokozdvižných vozíků

from 23,500 Czk/mnt.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)