Skladník - manipulant

Description

Náplň práce

: Vedení skladové evidence, dohled nad zásobami materiálů a polotovarů. Výdej a příjem materiálu a polotovarů pro naši výrobu. Příprava našich výrobků k expedici. Balení a paletování našeho zboží. Manipulace s výrobky a materiály (ruční, VZV, mostové jeřáby). Údržba skladových prostor

Požadujeme

: Pozitivní a zodpovědný přístup k práci. Dochvilnost. Zodpovědnost. Schopnost práce v kolektivu

Nabízíme

: Zajímavou a stabilní pracovní pozici v neustále se rozvíjející společnosti. Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení. Práce pouze v dopolední směně.
Příspěvek na jídlo. Pevná pracovní doba.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:31:40.000000Z

Contact person: Antonín Sahula

Similar offers

Manipulační dělník ve výrobě

from 19,000 Czk/mnt.

Vlašim (Okres Benešov)

Operátor/ka výroby

24 – 26,000 Czk/mnt.

Benešov (Okres Benešov)