Skladník-ice

Description

Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6
Děčín I-Děčín,***Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Do svých řad přijmeme pečlivou a zodpovědnou osobu na pozici SKLADNÍK (M/Ž).

Náplň práce:

- příjem a výdej materiálu do výroby / obchodního zboží
- příprava zakázek pro výrobu
- skladové pohyby a přesuny v IS Helios
- nákup spotřebního a režijního materiálu, obchodného zboží
- příjem a evidence došlých balíků
- zástup expedientky

Požadujeme:

- ÚSO vzdělání
- zkušenost s prací ve skladu minimálně jeden rok
- mznalost práce na PC (IS Helios výhodou)
- základní znalost AJ
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a časová flexibilita
- fyzická zdatnost

Nabízíme

stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti.
Finanční ohodnocení dle praxe a kvalit uchazeče.

Benefity

(5 týdnů dovolené, 2 dny sick day, odměna za plnou docházku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně/stravenkový paušál, příspěvek na dopravu)
Nástup 06.01.2025.

Kontakt:

Mgr. Jana Beutlerová, tel.***, e-mail: ***
Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Nabízíme

stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti

Benefity

(5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování a další)

Kontakt:

Beutlerová Jana Mgr., tel.:***,***, e-mail: ***

Summary

Salary: 23 – 26,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:21:08.000000Z

Contact person: Jana Beutlerová

Similar offers