Skladníci - řidiči VZV

Description

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: týden ranní 8 h, týden odpolední 8 h, týden noční 8 h, týden volno, víkend 7:00-19:00 h, 19:00-7:00 h, týden volno.

Náplň práce:

manipulace a skladování dle pokynů vedoucího skladu, nakládka a vykládka (a s tím spojená dokumentace), práce se čtečkou.

Požadujeme:

NUTNÁ praxe na VZV (průkaz VZV možno dodatečně zaktivovat) !!!

Nabízíme:

dlouhodobá perspektiva zaměstnání ve firmě, nově vybudované pracovní prostředí (nový sklad), možnost využití zaměstnaneckých benefitů, pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (v pracovní dny 8:00-15:00 h).

Summary

Salary: 27 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:20:49.000000Z

Contact person: Pavlína Franková

Similar offers

27 – 35,000 Czk/mnt.

Skladoví operátoři I

from 25,025 Czk/mnt.

Cheb (Okres Cheb)