SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRO A MaR

Description

Požadujeme:

vzdělání- minimálně vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

nástupní plat dle znalostí a praxe, osobní ohodnocení dle výkonu, zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké

benefity

, možnost pracovního postupu.
Pracovní náplň: servis a opravy elektrických zařízení a systémů MaR.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, prémie dle výkonu, notebook, mobilní telefon.
Nástup: ihned.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail *** Telefonický

kontakt

možný v době od 8:00-16:00 hodin.

Summary

Salary: from 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-21T02:24:58.000000Z

Contact person: Pavel Kříha

Similar offers

PROJEKTANT/KA ELEKTRO- JUNIOR

from 45,000 Czk/mnt.

Litvínovice (Okres České Budějovice)