Servisní práce a údržbu veřejného prostranství

Description

První kontakt:

písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.
MĚSTO TIŠNOV
přijme pracovníka/pracovnici na

Stručný popis pracovní pozice:
•Údržba komunální techniky, drobné opravy a servisní práce,
•řízení motorových vozidel,
•údržba veřejných prostranství (zejména sečení trávy, zimní údržba).

Požadavky

•Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
•manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
•dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:
•předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo
•zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně
•na e-mail: ***
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 09.10.2024.

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a

telefonní spojení

Před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělaní.

Nabízíme

zaměstnanecké

benefity

: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Summary

Salary: from 23,510 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:20:56.000000Z

Contact person: Ormston Kristina

Similar offers

Pomocní dělníci ve výrobě

from 21,000 Czk/mnt.

Olší (Okres Brno-venkov)