Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Description

z: 7.12.2022, a: 1.12.2023 - souhlas se ZamK

Pracovní náplň:
- obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN, příp. seřizování CNC obráběcích strojů

Požadujeme:

- samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet,
- práce ve třísměnném provoze
- skvělý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody:
- Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
- Cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
- Příspěvek na penzijní připojištění,
- Roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
- Závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
- Odměna při životním výročí a stabilizační odměna,
- Závodní stravování,
- Oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
- Firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt:

Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.:***,***, e-mail: danuse ***

Summary

Salary: from 23,640 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:21:48.000000Z

Contact person: Danuše Schindlerová

Similar offers

Obráběč/ka kovů na CNC strojích

25 – 38,000 Czk/mnt.

Kopřivnice (Okres Nový Jičín)

CNC operátor

from 210 Czk/hr.

Životice (Okres Nový Jičín)