Seřizovač - robotické svařování

Description

Požadujeme:

SOU technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními******
Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa a VZV průkaz
Podmínkou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce:

seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale, provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace, zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště, zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu, zajišťuje výrobu dle výrobního plánu, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba, interní manipulace na své směně

Nabízíme:

zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další

benefity

a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:21:32.000000Z

Contact person: Alena Habová