Samostatná/ý účetní / junior účetní

Description

První kontakt

e-mailem.

Co vás čeká

-samostatné vedení účetnictví
-zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- zpracování účetní závěrky
- zpracování výkazů
- provádění inventur
- reporting, zpracování rozborů, analýz a statistických výkazů
- úzká spolupráce s auditory, daňovými poradci, státní správou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- dobrá znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
- bezúhonnost
Výhodou bude, pokud budete mít
- znalost daňové problematiky
- zkušenosti s účetním systémem PREMIER, POHODA
- týmového ducha, komunikativnost, aktivní a pozitivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

- plat: 30.000,- + pohyblivá složka
- výše platu se odvíjí od zkušeností uchazeče a délky praxe
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- čerpání zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, mobilní telefon)
- přátelský kolektiv připravený podpořit Váš úspěšný vstup do společnosti
V případě zájmu, zašlete životopis na email ***

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, vzdělávání

Summary

Salary: from 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:20:51.000000Z

Contact person: Hana Bezděková