Samostatná účetní

Description

Popis pozice:
? zpracování účetních dokladů: evidence a zpracování faktur, pokladních dokladů, bankovních výpisů a dalších účetních dokladů
? vyřizování veškeré korespondence ohledně faktur (upomínky, potvrzení zůstatků, vzájemné zápočty atd.)
? DPH, KH
? Účtování cestovních příkazů.
? Spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách
? Spolupráce s auditory - aktivní účast na přípravě podkladů pro externí a interní audity

Požadujeme:

o Výbornou znalost podvojného účetnictví
o Dosažené minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
o Samostatného, spolehlivého, pečlivého a loajálního pracovníka
? Praxe v oboru
? Znalost práce s MS Office, IS Helios (výhodou)

Nabízíme

? 5 týdnů dovolené
? Flexibilní začátek a konec pracovní doby
? Příspěvek na stravování
? Příspěvek na dopravu do zaměstnání

Hlásit se na e - mail : *** nebo na tel. č.***,***/9-14 hod./ nebo osobně.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Higher

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-29T02:22:57.000000Z

Contact person: Monika Jarošová

Similar offers

účetní obce, rozpočtář/ka

22 – 34,000 Czk/mnt.

Svobodné Heřmanice (Okres Bruntál)

SPECIALISTA/KA CONTROLLINGU

35 – 50,000 Czk/mnt.

Bruntál (Okres Bruntál)