Description

Náplň práce:

Řízení služebního motorového vozidla do hmotnosti 3500 kg
Rozvoz drobného materiálu a vzorků dle stanovených standardů
Zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládky a vykládky
Práce ve dne, ale možnost i krátkodobého zástupu nočního svozu

Požadavky

na přijetí:
Trestní bezúhonnost
Fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Důslednost, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
Místo výkonu práce - Ústecký kraj - Ústí nad Labem (v rámci pracovní činnosti výjezdy do sousedních krajů)
Nástup - Po dohodě, zástup za dovolené či nemoci

Nabízíme

- Dohoda o provedení práce, odměna 150 Kč/hod

Kontakt:

e-mailem

Summary

Salary: from 150 Czk/hr.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:21:37.000000Z

Contact person: Brigita Horáčková

Similar offers

Řidič/ka

from 11,500 Czk/mnt.

Ústí nad Labem (Okres Ústí nad Labem)

Řidiči a obsluha lesnických strojů (m, ž)

30 – 35,000 Czk/mnt.

Řidič/ka nákl. automobilu

25 – 30,000 Czk/mnt.