Řidiči sk. B + E ( servisní technici )

Description

Pozice: Řidiči sk. B + E ( servisní technici )

Kontakt:

Kovář Jan, tel.:***, e-mail: ***

První kontakt

e-mailem nebo telefonicky.
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:

Náplň práce:

pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.

Požadujeme:

řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.

Nabízíme:

zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další

benefity

Mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké

benefity

Nástup od 1.10.2024 na dobu určitou do 30.9.2025. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem

Summary

Salary: 40 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:25:01.000000Z

Contact person: Jan Kovář

Similar offers

ŘIDIČ/KA MKD

45 – 50,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

Řidič C+E

21,300 – 22,000 Czk/mnt.