ŘIDIČ VOZIDLA sk. C + E

Description

Náplň práce:

řízení nákladního vozidla po EU a ČR, přeprava zboží a materiálu.

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, ochotu cestovat po EU i ČR, praxi na obdobné pozici, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, dobrý kolektiv, služební telefon, moderní vybavení.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.:***, e-mail: ***, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Summary

Salary: 25 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:27:35.000000Z

Contact person: Tereza Novotná

Similar offers

DPP - ŘIDIČ/KA - ROZVOZ JÍDEL

from 17,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - SKLÁPEČ OSMIKOLA

from 42,000 Czk/mnt.

ŘIDIČ/KA - ROZVOZ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ DODÁVKOU

from 150 Czk/hr.

Temelín (Okres České Budějovice)