Řidič / řidička sk. C + E + jeřábník na nákladním automobilu MAN 4x4 s hydraulickou rukou

Description

Kontakt

telefonicky nebo e-mailem na adresu ***

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (průkaz jeřábníka zajistíme)
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).

Náplň práce:

- rozvoz a vykládka materiálu po stavbách v regionu vozidlem MAN 4x4 s HR
- jeřábnické práce hydraulickou rukou při realizaci energetických sítí, stavění sloupů atd.
- každý den výjezd ze sídla firmy.

Nabízíme:

- mzdu 40. tis. Kč čistého pro řidiče s praxí za 174 hod.
- nástup dle dohody.

Summary

Salary: from 51,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:21:26.000000Z

Contact person: Petra Kapuciánová

Similar offers

Řidič / řidička sk. C + E

60 – 70,000 Czk/mnt.

České Meziříčí (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Řidič / řidička, silničář / silničářka

from 29,700 Czk/mnt.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)