ŘEZNÍCI - BOURAČI drůbeží bourárna

Description

CZ ISCO 75111.

Kontakt

ní osoba Kočíb Jan Ing., tel.:***(volat Po-Pá 6:00-12:00), e-mail: *** Pracovní doba: Po - Pa 6:00-15:00 hod.

Náplň práce:

práce v chladu na drůbeží bourárně (práce s nožem při bourání chlazených kuřat a úklidové práce na konci směny)

Požadujeme:

dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den.

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-03T02:29:28.000000Z

Contact person: Jan Kočíb

Similar offers

DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

32 – 38,000 Czk/mnt.

Prostějov (Okres Prostějov)

ŘEZNÍK/UZENÁŘ - OPERÁTOR VÝROBY (OBSLUHA BALÍCÍ LINKY)

24 – 32,000 Czk/mnt.

Držovice (Okres Prostějov)