Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů

Description

První kontakt:

písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
pro obsazení pozice
na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:
•Zajišťování agend kultury, sportu, cestovního ruchu, spolupráce s partnerskými městy,
•strategický plán města, aktualizace akčních plánů a koncepcí města,
•výkon agendy zakladatelských a zřizovatelských funkcí vůči organizacím nebo organizačním složkám státu nebo územního samosprávního celku - řízení příspěvkových organizací a kontrola jejich hospodaření,
•administrace a kontrola dotací města a jiné,
•zajišťování zastupitelnosti pracovníka krizového řízení v oblasti krizového řízení města v souladu se zákonem č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů.

Požadavky

•VŠ vzdělání,
•znalost zákonů ve veřejné správě (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 561/2004 Sb., školský zákon a orientačně zákon č. 240/2000 Sb., krizový zákon; vše ve znění pozdějších předpisů),
•dobrá znalost práce s PC,
•řidičský průkaz sk. „B“,
•morální bezúhonnost,
•komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost, časová flexibilita a kreativita,
•zkoušky odborné způsobilosti (školství a krizové řízení) nutné do 18 měsíců od nástupu.

Předpoklady:
Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný, ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10-11. Po zapracování osobní příplatek.
Mezi zaměstnanecké

benefity

patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 26.8.2024
- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV
- nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 26.8.2024 – do 17:00 hod.
a to v zalepené obálce s textem: „VŘ – Referent/ka OKSVV - NEOTVÍRAT“
- v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a

telefonní spojení

- k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání - před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Summary

Salary: 24,100 – 34,370 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-21T02:20:51.000000Z

Contact person: Ormston Kristina

Similar offers

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Referent/ka Odboru stavebního řádu

26,600 – 37,170 Czk/mnt.

Tišnov (Okres Brno-venkov)