Referent/ka nákupu - nákupčí

Description

Požadujeme:

- min. SŠ/VŠ ekonomického, obchodního popř. technického směru
- NJ aktivně, AJ výhodou
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint,..)
- znalost práce ve výrobnním systému výhodou (např. SAP)
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce:

- nákup materiálů a služeb
- poptávková řízení, vyhodnocení nabídek
- optimalizace nákladů
- příjem a výdej materiálů v informačním systému
- a další..

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- práci na HPP - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz
- firemní

benefity

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penz. připojištění; vzdělávání, školení a další.

Kontakt:

telefonicky v PO - PÁ od 6.00 do 14.00 hodin nebo e-mailem

Summary

Salary: from 32,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:21:47.000000Z

Contact person: Lucie Horejšová