Referent/ka nákupu

Description

pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

připravuje kontrakty s dodavateli, vystavuje objednávky, kontroluje dodržovaní smluvených podmínek při dodávkách, vyhodnocuje náklady na zásobováni a minimalizuje je, vede evidenci a hodnoceni dodavatelů, zpracovává podklady pro další účetní zpracování, vede evidenci a reklamační řízení s dodavateli, podle pokynu VÚ nákupu zabezpečuje mimořádné činnosti spojené s chodem společnosti,

zodpovídá za

včasné a správné zásobováni po stránce kvantity,

správnost a úplnost vedeni dokladové evidence

Požadujeme:

SŠ vzdělání, Práce na PC - uživatelská, Praxe na obdobné pozici výhodou, Znalost IS Helios Inuvio výhodou, Řidičský průkaz sk B výhodou, Jazykové znalosti: anglický jazyk, popřípadě německý jazyk

Nabízíme:

Nástupní mzdu 27 000 - 30 000 Kč podle praxe a vzdělání, s předpokládaným růstem po zapracování, Práce na plný nebo částečný úvazek - nástup možný ihned, Širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nadstandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: *** Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Summary

Salary: 27 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:21:22.000000Z

Contact person: Kateřina Lehkoživová

Similar offers

Nákupčí

from 30,000 Czk/mnt.

Chropyně (Okres Kroměříž)

nákupčí

24,100 – 27,000 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Referent/ka nákupu a logistiky s AJ

24,100 – 32,000 Czk/mnt.

Střílky (Okres Kroměříž)