Ředitel společnosti

Description

Pracovní náplň:
- Kompletní řízení společnosti.
- Řízení a zodpovědnost za finanční rozpočet.
- Zodpovědnost za efektivitu výroby s optimalizací výrobních procesů.
- Ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou.
- Vedení, motivace a zajištění dostatečného počtu zaměstnanců.
- Sledování trendů a vývoje v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.
- Analýza výsledků činnosti společnosti a reporting vedení společnosti

Požadujeme:

- Vzdělání dřevařského nebo lesnického směru.
- Znalost cizího jazyka výhodou.
- Zkušenosti na vedoucí pozici.
- Velmi dobré manažerské schopnosti a dovednosti.
- Organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení.
- Časovou flexibilitu, loajalitu a odolnost vůči stresu a zátěži.
- Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- Zajímavou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením.
- Podíl na zisku firmy.
Služební vozidlo, telefon, notebook a další příležitostné

benefity

Hlásit se na e-mail ***

Summary

Salary: from 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:21:22.000000Z

Contact person: Václav Sitek