Provozní údržbáři

Description

První kontakt:

Dvořáková Jitka, tel.:***, Po - Pá 8 - 15 hod,

Náplň práce:

Údržba strojů na oddělení slévárny, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:

Vzdělání nebo praxe v technickém oboru (např. Zámečník, Strojní mechanik apod.), manuální zručnost a fyzická zdatnost, samostatnost a týmový duch, pečlivost, flexibilita, ochota pracovat ve směnném režimu.

Pracovní doba:
12-hod směny denní / noční (BEZ víkendu) - pouze cca 15 pracovních směn v měsíci.

Nabízíme:

5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-19T02:22:59.000000Z

Contact person: Jitka Dvořáková

Similar offers

Zámečník - výroba rozvaděčů (m/ž)

from 30,000 Czk/mnt.

Kolín (Okres Kolín)

Mechanik, seřizovač (m/ž)

from 35,000 Czk/mnt.

Nebovidy (Okres Kolín)

Údržbář + řidič (m/ž)

25 – 30,000 Czk/mnt.

Konárovice (Okres Kolín)