Provozní hotelu

Description

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: dle rozpisu směn (7:00-19:00 h).

Náplň práce:

kompletní kontrola nad provozem hotelu, plánování a organizace práce na všech odbytových střediscích, standard HACCP, BOZP a PO, organizace jednotlivých akcí v hotelu, zpracování inventur.

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání, znalost NJ, znalost hotelového provozu, samostatné rozhodování, umění vést kolektiv zaměstnanců, minimálně 3 roky praxe na stejné pozici.

Nabízíme:

zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání (hrazeno zaměstnavatelem), příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:20:41.000000Z

Contact person: Eva Huňová