Projektový manažer/ka - Brno

Description

První kontakt

e-mailem nebo telefonicky kdykoliv od 08:00 do 15:00 hod..

Nástup možný ihned.

P
Pracovní náplň:
Zodpovědnost za správnou realizaci a vedení svěřené zakázky.
Koordinace veškeré činnosti na dané zakázce.
Řízení činnosti stavbyvedoucího a dalších pracovníků, kteří byli určeni pro konkrétní zakázku.
Zodpovědnost za splnění termínu realizace, správné předání a fakturace díla, včetně kompletní dokumentace.
Podílení se na procesu ukončení zakázky a předání do servisního oddělení.
Plné využití všech možností a nástrojů k úspěšné realizaci zakázky za podpory "Výrobně provozního ředitele".

Očekáváme

SŠ technického zaměření - elektro výhodou
Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice
NV 194/2022 Sb.(dříve vyhl.50/78)
Výhodou znalost AJ/NJ
Řidičský průkaz sk. B
Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
Flexibilitu, ochotu cestovat

Nabízíme:

Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Možnost částečné práce z domova
Samostatnou tvůrčí práci
Profesní růst a pravidelné vzdělávání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Příjemný kolektiv

Summary

Salary: 35 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:24:33.000000Z

Contact person: Krejčíková Dagmar, Pospíšilová M.