Projektanti - zakázková výroba

Description

V případě zájmu nás

kontakt

ujte emailem na: ***, zašlete strukturovaný životopis.

Vhodné i pro absolventy.

Požadované vzdělání

- střední odborné s výučním listem nebo
- úplné středí odborné s maturitou (bez vyučení).

Upřesňující informace:

Náplň práce:

- vypracování výkresové dokumentace při zakázkové výrobě vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace na základě podkladů zákazníka
- úprava a optimalizace parametrů a nastavovacích plánů výrobních strojů a zařízení.
- optimalizace rozložení výrobků na strojích a zařízeních
- spolupráce s obsluhou výrobních strojů a zařízení při zpracování zakázky
- jednání se zákazníkem v celém průběhu plnění zakázky
- zajištění nezbytných souvisejících administrativních činností.

Požadujeme:

- vzdělání technického směru - ukončené středoškolské vzdělání
- znalost CAD programů výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- znalost technické dokumentace podmínkou
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- příjemné vystupování, komunikativní schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost.

Nabízíme:

- po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- letní a zimní celozávodní dovolená
- jednorázový příspěvek na dítě
- firemní akce (vánoční večírek apod.)
- příjemná atmosféru rodinné firmy vážící si svých zaměstnanců
- místo výkonu: IP VERNE, Klášterec nad Ohří
- stravenky
- 13. plat až do výše 100% průměrné měsíční mzdy v závislosti na výsledcích
- po zapracování příspěvek na důchodové připojištění a životní pojištění.

Summary

Salary: from 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:21:25.000000Z

Contact person: Veronika Chládková

Similar offers

Technici kvality

40 – 50,000 Czk/mnt.

Chomutov (Okres Chomutov)

Kovovýroba - přípravář/přípravářka výroby

20 – 25,000 Czk/mnt.

Strojírenští kovodělníci

from 19,800 Czk/mnt.

Klášterec nad Ohří (Okres Chomutov)