prodavač/ka vodo - topenářského materiálu

Description

pracoviště Holešov

Náplň práce:

prodej příchozím zákazníkům na naší prodejně, udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky, příprava materiálu pro naše montážníky, manipulace se zbožím

Požadavky

: znalost práce na PC a řidičský průkaz sk. B, silný zájem a zkušenosti s obchodní činností a technickou zdatnost, komunikační dovednosti a pozitivitu, samostatnost - umění si poradit
- Výhodou: odbornost nebo vzdělání v oboru stavebnictví
- pracovní doba od pondělí do pátku, 6.30 – 16:00 hod., nástup možný ihned, fixní plat od 35.000,-Kč - 45.000,-Kč + odměny podle výsledků
- Pokud tě tato

nabídka

zaujala pošli svoje CV a motivační dopis ve formátu PDF na email: ***, do předmětu napiš - Prodavač vodo - topo. Na druhý den prosím o zavolání na telefon***.

Summary

Salary: 35 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:21:41.000000Z

Contact person: Patrik Topič

Similar offers

prodavač/ka - smíšeného zboží

22 – 25,000 Czk/mnt.

Rajnochovice (Okres Kroměříž)

18 – 21,000 Czk/mnt.

Hulín (Okres Kroměříž)