Prodavač/ka potravinářského zboží

Description

NÁPLŇ PRÁCE: V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
POŽADAVKY: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
NABÍZÍME: Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu. Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu. Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu. Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě. Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách. Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu. Odměny za jubilea

KONTAKT:

telefonicky (8-16 hod), e-mailem

Summary

Salary: 24 – 29,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:22:49.000000Z

Contact person: Růžena Marčíková

Similar offers

Asistent/ka prodeje

21,800 – 28,000 Czk/mnt.

Moravská Třebová (Okres Svitavy)

Prodavač/ka - potravinářského zboží

from 120 Czk/hr.

Polička (Okres Svitavy)

prodavač/ka potravinářského zboží

Svitavy (Okres Svitavy)