PROCESNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA

Description

NÁPLŇ:
" samostatný procesní návrh technologií (bilanční výpočty, návrhy jednotkových operací)
" zpracování projektové dokumentace
" technická jednání se zákazníky a subdodavateli
" koordinace při výrobě, testování a uvádění do provozu

POŽADUJEME:
" VŠ technického směru (ideálně se zaměřením na chemické nebo procesní inženýrství)
" alespoň 3 roky praxe
" orientace v technické dokumentaci
" uživatelská znalost MS Office, bilančních výpočetních SW (např. ChemCAD)
" samostatnost, vytrvalost, rozhodnost, zodpovědnost
" AJ na komunikační úrovni, NJ výhodou

NABÍZÍME:
" zázemí silného ryze českého koncernu
" možnost seberealizace a profesního růstu
" příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
" pružnou pracovní dobu, týden placeného volna navíc
" příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:22:00.000000Z

Contact person: Zuzana Jirmanová

Similar offers

VZORKAŘ/-KA - ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

20,130 – 41,000 Czk/mnt.

Hradec Králové (Okres Hradec Králové)

VĚDECKOVÝZKUMNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

16,800 – 24,000 Czk/mnt.