přípravář výroby (plasma + vrtací centrum)

Description

pracoviště Hulín

Náplň práce:

obsluha Plasmy a vrtacího centra, včetně pomocných prací k obsluze těchto strojů

Požadavky

: vyučení v technickém oboru, orientaci v technických výkresech, znalost práce na PC (příprava plánu pro CNC stroje), technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- Výhodou: zkušenosti v oblasti obsluhy CNC strojů, VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky

Nabízíme:

prémie formou podílu na zisku, individuální přístup, profesní i mzdový růst, možnost ubytování, týmové akce, nástup možný ihned, PD: Po-Pá, 6:00-14:30 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, nebo

kontakt

telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Vasko, tel:***).
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Summary

Salary: 180 – 250 Czk/hr.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:14.000000Z

Contact person: Vaško

Similar offers

Frézař

from 30,000 Czk/mnt.

Hulín (Okres Kroměříž)