PŘIJÍMACÍ TECHNIK (M/Ž)

Description

Náplň práce:

- aktivní příjem zakázek aut na servis, jejich kompletní zpracování
- plánování servisních zakázek
- komunikace se zákazníky
- tvorba cenových kalkulací oprav
- koordinace servisních činností mechaniků a skladu
- fakturace zakázek a předání aut zákazníkům po servisu
- zodpovědnost za včasné plnění a kvalitu zakázek
- péče o spokojenost zákazníků

Požadujeme:

- SŠ vzdělání automobilového směru nebo vyučení v oboru automechanik výhodou
- praxe v autoservisu výhodou
- znalost práce na PC
- výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin
- pravidelná školení dle standardů značky Peugeot

Summary

Salary: 30 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-21T02:20:36.000000Z

Contact person: Jakub Vávra

Similar offers