Praktická sestra

Description

Náplň práce:

zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.

Požadujeme:

zdravotní vzdělání, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.

Nabízíme:

platovou třídu 8, 9, příspěvek na penzijní pojištění, dotované obědy, pravidelné odměny 2x do roka, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days.
Možnost také zkráceného úvazku. Nástup možný i dříve.
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: tel.***nebo e-mailem ***

Summary

Salary: 32 – 42,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-03T02:25:40.000000Z

Contact person: Eva Rýznarová

Similar offers

Všeobecná zdravotní sestra S2

32 – 50,000 Czk/mnt.

Nové Strašecí (Okres Rakovník)

Zdravotní sestra

from 12,600 Czk/mnt.

Rakovník (Okres Rakovník)