Pracovník/pracovnice zákaznického servisu

Description

Novotný Pavel Ing. CSc, tel.:***, e-mail: ***

Požadavky

-SŠ vzdělání
-znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni velkou výhodou
-znalost práce s PC (MS Office, internet, účetní SW)
-pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, učenlivost, loajalita
-schopnost týmové spolupráce, ochota pomoci v případě potřeby
-nástup: dohodou
-práce v sídle firmy Praha 13 - Hůrka (metroB).

Náplň práce:

-administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení
-komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky
-komunikace po telefonu se stávajícími i potenciálními zákazníky
-zodpovídání telefonických a elektronických dotazů a jejich předávání kompetentním osobám
-zpracovnání poptávek

Nabízíme:

-korektní přístup a příjemné pracovní prostředí
-odpovídající finanční ohodnocení
-pružnou pracovní dobu
-zázemí stabilní společnosti
-týden dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravné
-možnost profesního růstu a pracovního uplatnění
-dobrá dostupnost pracoviště metrem a po dálnici D5.
-možnost zkráceného úvazku

5 týdnů dovolené, klimatizované prostory, příspěvek na stravu, odměny po zkušební době

Summary

Salary: 30 – 50,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-03T02:20:57.000000Z

Contact person: Pavel Novotný

Similar offers

Finance Associate

45 – 55,000 Czk/mnt.

Praha (Hlavní město Praha)

Všeobecní administrativní pracovníci

28 – 35,000 Czk/mnt.