Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP)

Description

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy
POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP.

Nabízíme

profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup

Nabízíme

zkrácený pracovní úvazek 10. až 15.hodin / týden.Volná pracovní doba.
Hodinová mzda od 150,-Kč/hod. osobní ohodnocení ,příplatky

KONTAKT:

telefonicky, e-mailem
Na místo výkonu práce nechoďte,domluvte si nejprve schůzku telefonicky,případně e-mailem.
mobil:***,e-mail: ***

Summary

Salary: from 8,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-26T02:21:26.000000Z

Contact person: Radovan Anděl

Similar offers

Uklízeč/ka

19 – 20,000 Czk/mnt.

Litomyšl (Okres Svitavy)

Uklízeč/ka

18,900 – 23,000 Czk/mnt.

uklízeč/uklízečka

from 9,450 Czk/mnt.

Svitavy (Okres Svitavy)