Pracovník/pracovnice údržby - elektrikář

Description

Pracovní náplň:
údržba elektrických zařízení
řešení poruch
provádění údržby a opravy elektrického zařízení budov
montáž a rekonstrukce elektrických zařízení
Kvalifikační

požadavky

vyučení v oboru elektro slaboproud nebo SPŠ elektro
platný certifikát dle vyhlášky 50/78 Sb. (minim. § 6)
praxe
pečlivost a flexibilita, občanská bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené; sickdays; příspěvek na stravování a penzijní připojištění, UNIŠEKY; volný vstup do univerzitních sportovišť; příměstské tábory pro děti zaměstnanců; práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu

K přihlášce doložte:
stručný profesní životopis
doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
kopii certifikátu vyhlášky 50/78 Sb. (minim. § 6)
trestní bezúhonnost

Přihlášku se všemi náležitostmi (viz výše) zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo na adresu *** do 04. října 2024.

Summary

Salary: 21,300 – 23,430 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:25:37.000000Z

Contact person: Hana Havlová

Similar offers

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Elektrikáři

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

30 – 50,000 Czk/mnt.