Pracovník/pracovnice přímé obslužné péče - terénní služby

Description

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění potřeb klientů v jejich domácím prostředí
- poskytování pomoci klientům při osobní hygieně a při zajištění stravy
- poskytování pomoci klientům při běžných denních úkonech, pomoc při zajištění chodu domácnosti, podpora jejich soběstačnosti a zprostředkování

kontakt

u se společenským prostředím
POŽADUJEME: ŘP sk. B
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, fond FKSP, obědy za 55 Kč, 3 dny - sick days
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

KONTAKT:

telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem

Summary

Salary: 24,220 – 27,640 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:21:45.000000Z

Contact person: Magdalena Grůzová

Similar offers

Aktivizační pracovník/nice

from 32,000 Czk/mnt.

Vysoké Mýto (Okres Ústí nad Orlicí)

Pracovník/nice v sociálních službách / pečovatel/ka / nepřetržitý provoz

from 26,500 Czk/mnt.