PRACOVNÍK/ICE OSTRAHY OBJEKTU- Dolní Slověnice

Description

Pracovní pozice vyhrazena pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně. Nástup: ihned. Bližší informace: 12hodinové směny, denní i noční, nepřetržitý provoz. Možnost zkráceného pracovního úvazku.

Požadujeme:

bezúhonnost, spolehlivost.

Náplň práce:

fyzická ostraha vnitřních i venkovních prostor areálu, obchůzky areálu, zapisování osob, aut.

Nabízíme:

dlouhodobou spolupráci, práci ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, celou mzdu na hlavní pracovní poměr, mzdu nedělíme. Hodinová mzda je 124 Kč plus příplatky za noční, soboty, neděle a svátky. Informace na tel.***.

Summary

Salary: from 21,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-24T02:20:31.000000Z

Contact person: Simona Roubalová

Similar offers

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

from 153 Czk/hr.

Temelín (Okres České Budějovice)

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/ICE VRÁTNICE ŠEVĚTÍN

18,900 Czk/mnt.

Ševětín (Okres České Budějovice)