pracovník/ce technické přípravy a výroby

Description

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: příprava a zpracování nabídek a zakázek (vzduchotechnické systémy z plastů), tvůrčí práce

Požadavky

: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, stavební, popř. elektro), praxe není požadována - vhodné i pro absolventy, znalost čtení ve výkresech, nutná znalost práce na PC (AutoCad, word, excel), ŘP sk. B nutný, výhodou je znalost AJ
- nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

: 5 týdnů dovolené, dotované obědy, 13. plat
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ***, popř.

kontakt

dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá, 7.00-15.30 hod. (pan Ing. Silný, tel.:***).

Summary

Salary: 30 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-03T02:24:51.000000Z

Contact person: Miroslav Silný

Similar offers

Přípravář/ka - Rozpočtář/ka

50 – 70,000 Czk/mnt.

Chvalčov (Okres Kroměříž)

přijímací technik/ka motorových vozidel

from 25,000 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Pracovník/ce IT oddělení