Pracovník/ce myčky vozidel

Description

NÁPLŇ PRÁCE:
- mytí a čištění exteriéru a interiéru vozidel
- používání automatických i manuálních mycích prostor
- leštění a sušení karoserie, ošetření pneumatik a dalších částí vozidel
- vysávání interiéru vozidel a mytí vysokotlakým zařízením a chemií
- kontrola kvality odvedené práce před předáním zákazníkům
POŽADUJEME:
- pečlivost
- fyzickou zdatnost
- zkušenost s mytím a údržbou vozidel výhodou, ale není podmínkou (zaškolení)
- spolehlivost, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu, přátelský kolektiv, firemní akce, příspěvek na stravování.
PRVNÍ

KONTAKT:

e-mailem na adresu: ***

Summary

Salary: from 170 Czk/hr.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:20:28.000000Z

Contact person: Martina Králová

Similar offers

Pokladní na čerpací stanici

29 – 31,000 Czk/mnt.

Vsetín (Okres Vsetín)

Obsluha čerpací stanice - zástupce vedoucí

25 – 28,000 Czk/mnt.

Liptál (Okres Vsetín)