Pracovník/ce logistiky

Description

NÁPLŇ PRÁCE: jste jmenován zástupcem projektového manažera pro logistiku , zajišťujete péči o zákazníka a s tím spojenou komunikaci , zohledňujete

požadavky

zákazníka a

zodpovídá za

jejich přenesení na stranu Flídr metal s.r.o., zohledňujete

požadavky

zákazníka a zodpovídáte za jejich přenesení na stranu Flídr plast s.r.o., sledujete a zajišťujete hodnocení spokojenosti zákazníka dle ISO TS 16949, asistujete v oddělení prodeje a marketingu, kontrolujete odvolávky zákazníků, dále se jedná o přípravu expedice pro následující den, zajištění dopravy, přípravu dodacích listů pro zahraniční zákazníky v ERP systému Karát, vystavení CMR pro dopravce, tisk odvolávek do výhledů požadavků zákazníků, sledování potřeby množství obalů a potvrzení objednávky obalů na zákaznických portálech, do 10.dne v měsíci - zaslání stavu obalového konta zákazníkům, měsíční kontrola evidence pohybu obalů , inventura obalů a zadávání na portál
POŽADAVKY: plnit úkoly uložené přímým nadřízeným a jednatelem společnosti, dodržovat obecně platné právní předpisy pro vykonávanou činnost, dodržovat předpisy o bezpečnosti, ochraně zdraví pracovníků, ochraně ŽP a předpisy požární o ochraně společnosti
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby,prémie na zdraví, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené

KONTAKT:

osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-14:00)

Summary

Salary: 29 – 32,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:20:22.000000Z

Contact person: Adéla Nováková

Similar offers

Administrativní pracovník/ice

from 20,000 Czk/mnt.

Litomyšl (Okres Svitavy)

Pracovní asistent/ka

21,300 – 21,302 Czk/mnt.

Moravská Třebová (Okres Svitavy)