pracovník technických služeb

Description

První kontakt

se zaměstnavatelem:Marie Konrádová,***,***
Upřesňující informace:
Město Černošice přijme na volné pracovní místo pracovníka pro odbor Technických služeb. Hledáme kolegyni/kolegu do týmu technických služeb v Černošicích, který má chuť pracovat a podílet se na údržbě veřejného prostranství.

Co Vás čeká

Drobné údržbářské a stavební práce, úklidové práce k zajištění čistoty města, údržba městské zeleně a další práce dle pokynů vedoucího.

Co požadujeme

-SOU nebo SOŠ ideálně technického nebo zahradnického zaměření
-platný řidičský průkaz sk.B (C,T výhodou!)
-ochotu pracovat mimořádně i ve dnech pracovního volna a klidu

Co nabízíme

-místo výkonu práce v Černošicích
-platové ohodnocení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů + osobní příplatek a zvláštní složky platu
-pracovní poměr na dobu určitou (max. 1 rok) s možným prodloužením na dobu neurčitou
-termín nástupu ihned, případně del dohody
-zaměstnanecké

benefity

až v hodnotě 50.000 Kč ročně
Změstnanecké výhody:
dovolená 5 týdnů,5 dnů zdravotního volna, stravné ve výši 150 Kč za odpracovaný den (zaměstnanec nic nedoplácí)

Summary

Salary: 19,350 – 39,260 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:20:25.000000Z

Contact person: Marie Konrádová

Similar offers

Pomocní skladníci

from 20,800 Czk/mnt.

Jeneč (Okres Praha-západ)

skladník-manuální práce

40 – 42,000 Czk/mnt.

Libčice nad Vltavou (Okres Praha-západ)