Pracovník technické kontroly

Description

Náplň práce:

měření a kontrola výrobků dle výkresové dokumentace, dokumentace neshod, reklamací práce s výkresovou dokumentací, metrologie, komunikace s dodavateli

Požadujeme:

SOŠ nebo SOU technického směru .Praxe v oboru výhodou, schopnost čtení výkresové dokumentace, znalost práce na PC (Word, Excel). Aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, znalost AJ, NJ výhodou, znalost VT výhodou
Výše mzdy se odvíjí od plnění pracovních povinností, flexibility, přístupu k práci a dosažené kvalifikace.

Nabízíme:

jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost kariérního růstu, školení hrazená zaměstnavatelem

Summary

Salary: 32 – 38,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-14T02:23:19.000000Z

Contact person: Ing. Petr Hajný

Similar offers

Mistr/mistrová

from 35,000 Czk/mnt.

Rokycany (Okres Rokycany)

Team Leader/Vedoucí týmu

Okres Tachov (Plzeňský kraj)