Pracovníci v přímé péči (obslužná péče)

Description

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: nepřetržitá.

Náplň práce:

osobní asistence - terénní forma.

Požadujeme:

minimálně základní vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (§ 116), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidiči, vlastní automobil), praxe v oboru vítána, flexibilita, empatie, chuť se vzdělávat, práce s lidmi, kurz pracovníků v sociálních službách výhodou, znalost práce na PC.

Nabízíme:

služební telefon, příspěvek na penzijní pojištění, 25 dní dovolené, vzdělávání, supervize.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-15:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Sokolovská 410, 351 37 Luby u Chebu.

Summary

Salary: 24 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-11T02:31:05.000000Z

Contact person: Lucie Bartakovicsová