PPC specialista / specialistka

Description

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail ***

Požadujeme:

- zkušenosti v oboru
- orientaci v reklamních systémech, marketingových pojmech a datech
- schopnost navrhnout, realizovat a vyhodnotit reklamní kampaň
- zodpovědnost a upřímnost
- orientaci na výsledek a efektivitu
- chuť se rozvíjet, vymýšlet stále nové věci a přicházet s novými nápady.

Náplň práce

- tvorba, správa a optimalizace reklamních kampaní především v Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Business manager a dalších
- práce se srovnávači zboží
- plánování a práce s rozpočty
- vyhodnocování a reporting
- podílení se na tvorbě online marketingové strategie.

Nabízíme:

- práci v zázemí moderní, prosperující společnosti
- dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

Summary

Salary: from 50,000 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-23T02:22:37.000000Z

Contact person: Eliška Slámová