Pomocný konstruktér CAD

Description

min. SŠ vzdělání technického směru
vhodné pro muže i ženy
technické uvažování, prostorová představivost
aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem
Hlavní náplň:
Určení rozměrových norem a norem jakosti materiálu.
Zpracování konstrukční dokumentace pro výrobu náhradních dílů.
Zpracování konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka.
Vydávání požadavků na nákup materiálu, normalizovaných dílů a příslušenství pro zajištění výroby forem-kusovník.
Jednoduché změnové řízení v oblasti konstrukčních změn.
Předání platné dokumentace pro výrobu a stažení neplatných výkresů.
Archivaci konstrukční dokumentace a zabezpečení její ochrany před ztrátou, zničením nebo zneužitím.

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou
21 dní dovolené + doplatek do 25 dní
mzdu dle zkušeností
výkonnostní bonus a další

benefity

příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění
bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
podpora při zapracování a v profesním růstu
poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně
zázemí stabilní společnosti
vyžití v mimopracovních aktivitách

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:33.000000Z

Contact person: Ivana Vysloužilová

Similar offers

Technolog

from 50,000 Czk/mnt.

Záchlumí (Okres Tachov)

Technolog zkoušení forem (seřizovač)

30 – 40,000 Czk/mnt.

Tachov (Okres Tachov)