pomocník/pomocnice - stravovací provoz

Description

Náplň práce:

o mytí použitého nádobí, obsluha myčky nádobí,
o výpomoc v kuchyni,
o dezinfekční mytí podlah,
o dezinfekční mytí umyvadel včetně obložení a odkládacích poliček,
o dezinfekční mytí koupelen a WC,
o otření lokálních osvětlovacích těles,
o otření parapetů,
o otření prachu z nábytku, psacích stolů, telefonů a polic,
o otření klik a dveří v okolí klik,
o otření odpadkových košů,
o otření vypínačů a elektrických zásuvek,
o otření židlí, křesel a lehátek s omyvatelným povrchem,
o ostatní úklidové práce dle potřeby…

Požadujeme:

o minimálně ZŠ /SOU vzdělání
o zájem o práci ve zdravotnickém zařízení
o fyzickou zdatnost
o nutná znalost ČJ slovem (vzhledem ke spektru onemocnění pacientů)
o 100% zdravotní stav

Nabízíme:

o zázemí stabilní společnosti
o hlavní pracovní poměr
o práce ve směnách (krátký/dlouhý týden, 5:30 - 18:30, včetně So, Ne)
o zařazení a ohodnocení dle aktuálního nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - podle praxe
o možnost dalšího vzdělávání
o zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, vitamínové doplňky, kulturní akce v areálu PNHoB, 5 týdnů dovolené).

Nástup možný ihned / dohodou, případně dohodou.

Summary

Salary: 18,900 – 19,800 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-15T02:22:34.000000Z

Contact person: Stella Hanikýřová

Similar offers

pomocný dělník/dělnice, topenář/topenářka

from 18,900 Czk/mnt.

Lovosice (Okres Litoměřice)