POMOCNÍK TAVIČE + náborový příspěvek, příplatky

Description

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku. Mezi naše produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

Máš zkušenosti s obsluhou tavicích pecí nebo se to všechno chceš naučit? Pak hledáme právě tebe!

Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00 / krátký, dlouhý týden/

Náplň práce:

• Obsluha a provoz tavicích pecí
• Udržuje čistotu tavicích pecí a provádí jejich údržbu
• Zajišťuje plnění šachty tavících pecí

Co

očekáváme

• SOU
• Manuální zručnost a pracovitost
• Ochota práce v nepřetržitém provozu, 12 hod směny, krátký a dlouhý týden
Výhodou: obsluha plynových zařízení

Co nabízíme

• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Summary

Salary: 24 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:22:35.000000Z

Contact person: Irena Holá

Similar offers

PRACOVNÍK METALIZACE

24 – 30,000 Czk/mnt.

Olomouc (Okres Olomouc)

Lisař/lisařka AL

155 – 200 Czk/hr.