Pomocná síla do kuchyně

Description

Náplň práce:

myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Požadujeme:

pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.

Nabízíme:

stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. (odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky pro rodičovské, seniory aj. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: osobně, tel.***nebo e-mailem ***

Summary

Salary: 20 – 28,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-31T02:22:07.000000Z

Contact person: Barbora Houšková

Similar offers

Pomocná síla v kuchyni

from 7,087.5 Czk/mnt.

Krušovice (Okres Rakovník)

from 112.5 Czk/hr.

Mutějovice (Okres Rakovník)

Pomocníci v kuchyni

from 22,000 Czk/mnt.

Křivoklát (Okres Rakovník)