POMOCNÁ KUCHAŘKA / POMOCNÝ KUCHAŘ

Description

POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem minimálně druhá očkovací dávka)
PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrně rozvržená prac. doba - 12hodinové směny od 6:00 do 18:00 hod., směny i v SO a NE (1 - 2x do měsíce), fond pracovní doby 40 hodin
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 2x ročně pololetní odměny, příspěvek na stravování, na produkty na stáří, 5 týdnů dovolené
Nástup dle dohody
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., stupeň dle započitatelné praxe

KONTAKT:

emailem, osobně, telefonicky (pracovní dny 7 - 15 hodin.)

Summary

Salary: 23,600 – 27,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:25:49.000000Z

Contact person: Pavla Nová, Hana Svejkovská

Similar offers

Pomocná kuchař/ka

from 25,000 Czk/mnt.

Klatovy (Okres Klatovy)

Pomocní kuchaři

19,500 – 20,000 Czk/mnt.

Kuchař/ka

from 37,000 Czk/mnt.