Pokojský/á

Description

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá č.p. 218/4,***Mariánské Lázně 1.
Nástup možný ihned.

Náplň práce:

úklid svěřených pokojů a určených prostor, kontrola volných pokojů z minulého dne, kontrola a evidence předaného prádla

Požadujeme:

spolehlivost, smysl pro detail, zodpovědnost

Nabízíme:

stabilní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, jazykové kurzy v místě pracoviště
Pracovní doba: 6:30 - 15:00 h dle plánovaných směn

Kontakt:

emailem nebo telefonicky po-pá 9:00-17:00 h

Summary

Salary: from 19,500 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:21:26.000000Z

Contact person: Eva Huňová

Similar offers

Uklízeči

130 – 150 Czk/hr.

Cheb (Okres Cheb)

Pokojský/á

from 22,500 Czk/mnt.

Františkovy Lázně (Okres Cheb)

Pokojský/á

22 – 24,000 Czk/mnt.