PLETAŘ PONOŽEK (M/Ž)

Description

Společnost NEW GEN rozšiřuje svůj tým a hledá zkušeného pletaře ponožek, který má vášeň pro kvalitní výrobu a smysl pro detail. Pokud máte zkušenosti v textilní výrobě a rádi byste se podíleli na tvorbě prémiových produktů, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Pletení ponožek na specializovaných pletacích strojích s důrazem na kvalitu a preciznost
Spolupráce na návrhu a realizaci nových vzorů a designů
Údržba strojů a kontrola kvality výstupních produktů
Optimalizace výrobních procesů a práce s různými materiály

Požadujeme:

Zkušenost s pletením, ideálně v oblasti textilní výroby (ponožky výhodou)
Znalost práce s pletacími stroji je vítaná
Technické myšlení a schopnost řešit problémy při výrobě
Pečlivost, zodpovědnost a orientace na detail
Týmového ducha a ochotu učit se novým technologiím

Nabízíme:

Práci ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
Moderní vybavení a technologicky pokročilý pracovní prostor
Možnost profesního růstu a rozvoje
Odpovídající finanční ohodnocení a

benefity

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na *** Těšíme se na Vaši reakci!

Summary

Salary: 35 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-13T02:20:28.000000Z

Contact person: Radek Lošák

Similar offers

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

from 28,000 Czk/mnt.

Třebíč (Okres Třebíč)

Obsluha výrobní linky

25 – 27,000 Czk/mnt.

Krahulov (Okres Třebíč)