Ostraha prodejny Lidl - OZP (max. 2. st. inv.)

Description

Pro informaci volejte na uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště,

kontakt

ní osoba se tam nenachází!

Kontakt

tel.***, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Požadujeme:

Vhodné pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem. Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže). Praxe a certifikát strážného výhodou. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring,
zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou. Jednoduchá administrativní činnost (denní záznamy). Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost (krádeže) a v případě nutnosti pachatele zadržet do příjezdu policie.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny. Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Summary

Salary: from 140 Czk/hr.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:42.000000Z

Contact person: Jana Pchálková

Similar offers

Asistenti prevence kriminality

from 18,980 Czk/mnt.

Ostrava (Okres Ostrava-město)

Ostraha prodejny Lidl

from 140 Czk/hr.